Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret901526

Öğrencilerimiz

 

 

                    ÜNİVERSİTEDE   OKUYAN   ÖĞRENCİLERİMİZ (4 YILLIK FAKÜLTE)                           

                    Üniversiteli öğrencilerimizin isimlerini BAŞKAN’a bildiriniz. 

                                         (Soyadı alfabetik sıraya göre)                                        

 

 

1 . Gözde     BIYIK                               ElazığFırat Üniversitesi

                                                              MakineMühendisliği

                                                              1nci Sınıf

----------------------------------------------------------------------------------------------

2 . Hatice ÇAMCENGİZ                       AnkaraÜniversitesi

                                                               RusDili ve Edebiyatı

                                                               4ncü Sınıf

----------------------------------------------------------------------------------------------

3 .  Hakan     ÇAM                                KocaeliÜniversitesi

                                                              Elektronik-BilgisayarÖğretmenliği 

                                                              4ncü Sınıf

----------------------------------------------------------------------------------------------

4 .  Nergiz GamzeDEMİR                     Çanakkale18 Mart Üniversitesi

                                                              KamuYönetimi

                                                              1nci Sınıf

----------------------------------------------------------------------------------------------

5 .  Serpil      DEMİR                              ÇorumHİTİT Üniversitesi

                                                               KimyaBölümü

                                                               1nci Sınıf               

----------------------------------------------------------------------------------------------

6 . Kübra (DEMİR)GÜMÜŞ                 AnkaraBİLKENT Üniversitesi

                                                               BilgisayarMühendisliği

                                                               5nci Sınıf (Burslu okuyor)

                                                               ÖSS.Türkiye 428’ncisi

                                                               KANADA’daMeslek Stajı ,

                                                               İTALYA’daDil Eğitimi Aldı. 

                                                               KANADA’yaYüksek Lisans

                                                               Başvurusukabul edildi.                            

----------------------------------------------------------------------------------------------

7 .  Serdar     KIYAK                             AnkaraGazi Üniversitesi

                                                               Endüstrive Tasarım Öğretmenliği

                                                               4ncü Sınıf

----------------------------------------------------------------------------------------------

8 . Gökhan     KIYAK                            YıldızTeknik Üniversitesi

                                                               MakineMühendisliği

                                                               1nci Sınıf

----------------------------------------------------------------------------------------------

9 .  Gökhan   YADİKAR                        İ.T.Ü– İstanbul Teknik Üniversitesi

                                                               İşletmeMühendisliği

                                                               3ncü  Sınıf

----------------------------------------------------------------------------------------------

10 . Tuğrul    YADİKAR                         İ.T.Ü-  İstanbul Teknik Üniversitesi

                                                               İnşaatMühendisliği

                                                               1nci Sınıf

----------------------------------------------------------------------------------------------

  

11 . Tülay     YANAR                             SakaryaÜniversitesi

                                                               Elektrik-ElektronikMühendisliği

                                                               1nci Sınıf

----------------------------------------------------------------------------------------------

12 . Hande    YANAR                            İ.T.Ü- İstanbul Teknik Üniversitesi

                                                              Gemiİnşa Mühendisliği

                                                              3ncü Sınıf

 ---------------------------------------------------------------------------------------------

13 . Burcu     YANAR                            İ.T.Ü– İstanbul Teknik Üniversitesi

                                                              ŞehirBölge Planlama Mimarlığı

                                                              1nci Sınıf

----------------------------------------------------------------------------------------------

14.  Tuncay    KÜÇÜK                          İTÜ-  Gemi Makineleri İşletme

     Mühendisliği

    

   KTÜ - Gemi İnşaatı ve Gemi

   Makine Mühendisliği

 

 

 


Yorumlar - Yorum Yaz